Sıkça sorulan sorular

01

SİSTEME KAYIT OLMAK ÜCRETSİZMİ ?

Ön kayıt ücretsizdir.Kişi isterse daha sonradan yatırım yapıp hesabını aktif edebilir.

02

Nasıl kayıt olurum

Ad soyad ve emaik adresinizi şirket hattını arayarak, Email atarak veya whatsapp canlı destek hattımıza yollarak kayıt olabilirsiniz.( 05365457847)

03

Kaç ay boyunca kazanç alırım ve paramı nasıl çekerim ?

Yatırım süresi 1 yıldır.1 yıl sonra ister sistemden çıkabilirsiz ,isterseniz tekrardan yatırım yapıp aylık kazanç elde edebilirsiniz. Kazancınız her ayın 1 i ile 15 i sizin belirlediğiniz bankanıza yatar.Dilerseniz biriktirip 2 3 ayda bir cekebilir veya içerdeki kazançla.Tekrardan yatırımlarınızı çogaltabilirsiniz..

04

Yatırdığım parayı geri alabiliyormuyum ?

Şirket sizin yatırımları sermaye olarak kullandığı için geri alamazsınız.sadece ilk 14 gün yasal olaral cayma hakkınız vardır.caymak isterseniz paranız iade edilir.

05

1 paketle başlayıp daha sonra paketi arttırabilirmiyim ?

Evet dilediğiniz zaman yatırımlarınizi arttırabilirsiniz.sonradan aldığınız yatırım paketleri 12 ay boyunca devam eder.her paket aktif olduğu gün 12 aylık süresi başlar..

06

Üye bulma veya hipparacard kullanıcısı bulmak  müşteri eklemek vs   zorunlumu  ?

Hayır sistemde sistemde hiçbir zorunluluk yoktur..kişi üye bulmadan müşteri eklemedende yapacağı yatırıma karşılık aylık kâr alabilir.. Ekip kurması halinda kazançlarını  4   5 hatta 10 katınada çikarabilir.

07

Hipparacardin ne gibi avantajları olacak ?

Mastercard ile anlaşmamız olduğu için hipperdeki kazancınızı her atm de çekebileceksiniz.. Üye işyerlerinden indirimli alışverişler yapabileceksiniz. Ekip kurmanız halinde o ekibin yapacagı tüm alışverişleren komusyon alacaksınız... Ayrıca üye isyeri anlaşmalarinda o iş yerinden yapılan tüm alışverişlerden komisyon alacaksınız.